İlkelerimiz

 Kalite ve Güven:

  Kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek kültürümüzün en önemli parçalarından birisidir. Bu noktadan hareketle, tüketicilerimizin aileleri ile birlikte tüketebilecekleri uluslararası standartlara uygun kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak için özenle çalışırız. Ürünlerimizi ulusal ve uluslararası kriterlere uygun laboratuarlarda analizlerini yaptırarak düzenli kontrollere tabi tutarız.

   Şirket olarak biz, her gün bu güveni korumaya önem veririz. Tüketicilerimizi dinler, gözlemler ve öğreniriz. Onlara kaliteli ve güvenilir ürünler sunarız. Sağlıklı yaşam için doğru kararlar vermelerinde yol gösteririz.

Sağlıklı ve Kaliteli Yaşam:

  Biz kaliteli ve güvenle tüketebileceğiniz aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürdürebileceğiniz ürünler üretmek için çalışıyoruz.

  Tüketicilerimizin ürünlerimizi bilinçli olarak alabilmeleri için satışa sunduğumuz tüm pazarlarda etiketlerin üzerinde içerik bilgilerinin kolay bulunabilir, net, anlaşılabilir olmasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda ürünlerimiz ile ilgili ne söylediğimiz ve onları nasıl pazarladığımız bizim için en az ürünlerin kendisi kadar önem taşır. Dolayısıyla sorumluk sahibi bir pazarlama anlayışına sahibiz.

Çevre ve Doğal Kaynaklara Duyarlılık

  Dola Gıda olarak tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli ürünleri sağlarken, tüm faaliyetlerimizin çevresel etkisini azaltmayı, kirliliği önlemeyi ve doğal kaynakların korunmasını ve sürdürülebilirliğini teşvik eden bir sorumlulukla hareket etmekteyiz.

Yenilikçilik:

  Dinamik ve araştırmacı kimliğimiz ile yurt içi ve yurt dışı kaynakları kullanarak yenilikleri takip eder ve size daima en iyisi ve en kalitelisini sunmak için çalışırız.

1

Hakkımızda

Dola Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. profesyonellerin tecrübelerin birikimi ile kurulan, sektöründe uluslar arası hedefleri olan bir şirkettir. Dinamik ve araştırmacı kimliği ile yurt içi ve yurt dışı kaynakları kullanarak yenilikleri takip ...

Duyurular

İletişim

A: Çamlıca Mah. 147. Cad No: 4-K Yenimahalle/Ankara
T: 0312 472 42 12
E: info@dola.com.tr
FacebookTwitter
© Dola Gıda. 2016 tüm hakları saklıdır.