Kış çayı

Kış çayı
İçime hazır KÜP ÇAY

KIŞ ÇAYI 

İçindekiler Pancar Şekeri, Su, Tarçın, Karabiber, Zencefil, Havlıcan, Yenibahar, Karanfil, Hibiskus (Nar Çiçeği), Hibiskus ekstraktı, Renklendirici (Toz meyve konsantresi)

WINTER TEA

Ingredients Beet Sugar, Water, Cinnamon, Black Pepper, Ginger, Galangal, Pimento, Carnation, Hibiscus, Hibiscus extract, Colourant (Powder fruit concentrate)

Kullanım Şekli Bir büyük fincan kaynamış sıcak suya 3-4 küp atılarak karıştırılıp tüketilmesi önerilir.

How to Use It is recommended to consume by adding and mixing 3-4 cubes in a big cup of boiled water.

Glikoz, Koruyucu, kıvam artırıcı içermez.

Does not contain Glucose, Preservative, thickener.

ATOM ÇAYI; bitki karışımlı içime hazır küp çaydır. Doğadan özenle seçilen bitkilerden özel formülasyonda karışımlar hazırlanır. Bu karışımlar otomatik makinelerde presleme yöntemi ile (mekanik sıkıştırma) küp şekline getirilir ve içime hazır küp çay oluşur. 

ATOM TEA; is ready-to-drink cube tea with herbal mixtures. It is made from mixtures with special formulations of plants carefully collected from the nature. These mixtures are shaped into cubes by pressing method (mechanical compression) in automatic machines, and ready-to-drink cube tea is obtained.

Bu Sayfa 3377 kez ziyaret edilmiştir.
Tarih: 1.03.2018 15:13:43
5

Hakkımızda

Dola Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. profesyonellerin tecrübelerin birikimi ile kurulan, sektöründe uluslar arası hedefleri olan bir şirkettir. Dinamik ve araştırmacı kimliği ile yurt içi ve yurt dışı kaynakları kullanarak yenilikleri takip ...

Duyurular

İletişim

A: Çamlıca Mah. 147. Cad No: 4-K Yenimahalle/Ankara
T: 0312 472 42 12
E: info@dola.com.tr
FacebookTwitter
© Dola Gıda. 2016 tüm hakları saklıdır.